Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy!

Obecnie poszukujemy pracowników na 2. stanowiska:

1. Menadżer do spraw organizacji wydarzeń.

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub o dzieło

Wymagania:

  • znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (umiejętność komunikacji dodatkowo w innych językach mile widziana)
  • doświadczenie w organizowaniu wydarzeń, spotkań, konkursów lub turniejów, itp.
  • umiejętność pozyskiwania klientów na wydarzenia stacjonarne organizowane w placówce, jak i poza nią (część naszej interaktywnej wystawy może zostać udostępniona na wydarzenia zewnętrzne)

Przykładowe zadania:

  • rozpowszechnianie oferty eventowej wśród potencjalnych klientów, wysyłanie zapytań ofertowych i oferty
  • organizacja wydarzeń w  naszej placówce (wymyślenie wydarzenia, ustalenie ze współpracownikami, reklama i informowanie mediów, tworzenie relacji z wydarzenia, publikacje w internecie)
  • pozyskiwanie klientów na realizacje interaktywnych wystaw złożonych z naszych retro konsol, komputerów i gier

2. Pracownik obsługi interaktywnej wystawy komputerów, konsol i gier w naszej stacjonarnej placówce na Śródmieściu w Warszawie.

Wymiar pracy: dorywcza (ok. 40-50h miesięcznie)
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
Wymagania:

  • dyspozycyjność min. 7 dni w miesiącu
  • zainteresowanie grami, komputerami lub konsolami, czy też VR (im więcej z tych lubisz tym lepiej!)
  • komunikatywność
  • punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość stałego poszerzania swojej wiedzy historii elektronicznej rozrywki celem dzielenia się nią z gośćmi

  • dyżury w godzinach pracy muzeum w wyznaczone dni
  • obsługa kasy fiskalnej (sprzedaż biletów i przedmiotów ze sklepiku z pamiątkami)
  • obsługa zwiedzających (pomoc w korzystaniu z interaktywnej wystawy, tłumaczenie zasad gier, itp.)
  • okazjonalnie: prace porządkowe (zamiatanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, itp.)

Wolontariat:

Często choć i jedna para rąk człowieka chętnego do pomocy jest na wagę złota. Nie masz wystarczająco czasu aby myśleć o pracy u nas? Chcesz zdobyć wiedzę o historii elektronicznej rozrywki?
W zamian za nieodpłatną pomoc wolontariacką oferujemy:

  •  darmowy dostęp do setek czasopism i książek o grach, dziesiątek gier, konsol i komputerów, włącznie z nieograniczonym korzystaniem z interaktywnych eksponatów
  • zdobywanie wiedzy o grach wideo od pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem

Zapewniamy:

  • elastyczny grafik dopasowany do twoich potrzeb
  • możliwość dodatkowego zarobku przy obsłudze interaktywnych wystaw retro komputerów i konsol na imprezach wyjazdowych, a także po szkoleniu: oprowadzaniu wycieczek
  • pracę w młodym zespole, wśród pasjonatów gier wideo
  • darmowy dostęp do setek czasopism i książek o grach, dziesiątek gier, konsol i komputerów

CV prosimy nadsyłać na kontakt@wmkig.pl, można też złożyć osobiście w naszej placówce. W przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu mailowego na w.w. adres lub numer telefonu: +48 570 519 000

Status ucznia lub studenta mile widziany.

Ważne: CV musi zawierać następującą informację: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier sp. z o.o. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.