Trzecia Rocznica Giełdy Retrogamingowej! To już 15-16 kwietnia 2023 r.
W każdą pierwszą sobotę i niedzielę po 10. dniu miesiąca od 10:00 do 14:00 w przejściu podziemnym przy głównej sali muzeum jest organizowana Warszawska Giełda Retrogamingowa.
Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64, Amigę 600, czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry ale pamiętasz również jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż/sprzedaj/kup/ to co gra w twoim sercu! A może chcesz zreorganizować kolekcję gier? Zapraszamy serdecznie do nas! W podziemnych pawilonach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej zbudujemy giełdę poświęconą tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni! Jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3,PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV) również serdecznie zapraszamy. Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu!
Wstęp dla odwiedzających – wolny.
Udostępnienie pojedynczego miejsca handlowego: 50 zł (stół o wymiarach ~180x75cm + miejsce dla sprzedawcy) Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny w przypadku zapotrzebowania na więcej miejsca. Zapewniamy krzesła do siedzenia, a także możliwość podłączenia do prądu.
Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji. Przy rezerwacji proszę podać Imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres: mariusz@wmkig.pl
Prosimy o przychodzenie w maseczkach, na miejscu jest dostęp do łazienki. Będą również odpowiednie środki do dezynfekcji.
Zapowiedź wideo oraz relacja z poprzedniej edycji na kanale YouTube „Retrowizja”: kliknij tutaj.
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.