Dla grup zorganizowanych oraz wycieczek turystycznych proponujemy wizytę, w której skład wchodzą:

  • prelekcja na temat historii elektronicznej rozrywki
  • czas dla uczestników na skorzystanie z wystawy interaktywnej, na którą obecnie składa się z ponad 25 stanowisk z konsolami, komputerami i przeróżnymi grami
  • dostęp do czytelni z prasą oraz książkami o tematyce informatyki i gier wideo
  • stała opieka przewodnika muzealnego

Wycieczka może być przeprowadzona również w całości w języku angielskim. Rekomendowany minimalny czas pobytu to 90min. Możemy dopasować długość i treść każdego elementu wycieczki do państwa potrzeb, np. pominąć prelekcję i dać naszym gościom uczyć się wyłącznie przez bezpośredni kontakt z grami. Na pewno znajdziemy coś w sam raz dla was. Państwa wizyta może odbyć się o niemal każdej porze dnia – placówkę możemy otworzyć poza normalnymi godzinami otwarcia.

Sala główna naszego muzeum, jest w stanie pomieścić max. 50~60 osób. W przypadku liczniejszych grup, dysponujemy dodatkową salą, gdzie możemy zapewnić kolejnym 40~50 uczestnikom możliwość skorzystania z interaktywnej wystawy komputerowo-konsolowej.

Cena biletu dla uczestnika wycieczki lub osoby z grupy zorganizowanej: 25 PLN (opiekunowie i przewodnicy wycieczki wchodzą nieodpłatnie)
Zapraszamy do kontaktu pod numerami +48 693 392 809 i
+48 517 431 437 lub poprzez wiadomość na adres mailowy: kontakt@wmkig.pl

Uprzedzamy: w związku z naszym położeniem w przejściu podziemnym, występuje utrudnienie dla osób o ograniczonej mobilności wynikające z braku wind. Są natomiast rampy pozwalające zjechać wózkiem przy asekuracji przez inną osobę (skrajne wejścia w obu przejściach podziemnych).

Do zobaczenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier!