Czwarta rocznica Warszawskiej Giełdy Retrogamingowej!

Ze względu na krótszy miesiąc, tym razem pierwsza giełda w lutym będzie 10 i 11. dnia lutego.
Godziny trwania giełdy bez zmian: 10:00 – 14:00
Wstęp dla odwiedzających – WOLNY.
Moi drodzy to już cztery lata!
Z tej okazji po rocznicowej giełdzie (gdzie przewidujemy rozdanie nerdzich gratisów!) zapraszamy Was na spotkanie w klubie H.4.0.S mieszczącego się na ulicy Marszałkowskiej 64. Spotkamy się koło godziny 15.30 w sobotę (10.02.2024).
Jeśli chcecie powspominać stare czasy, poznać innych pasjonatów oraz napić się tego co lubicie to jak najbardziej będzie to dobre miejsce i okazja.
Do zobaczenia!
PS: Na hasło „Retrowizja” w ten dzień czeka Was zniżka na barze 🙂
Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64, Amigę 600, czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry ale pamiętasz również jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż, sprzedaj, kup, to co gra w twoim sercu!
Wśród podziemnych pawilonów Warszawskiej Giełdy Elektronicznej zbudujemy giełdę poświęconą tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni!
Jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3,PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV) również serdecznie zapraszamy.
Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu!
Udostępnienie miejsca handlowego (jeden stół) – 50 zł brutto. Zalecamy uprzednią rezerwację przez fanpage na FB (Retrowizja).
Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji.
Przy rezerwacji proszę podać Imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.
Zachęcamy do rezerwacji, mamy jeszcze wolne miejsca 🙂
W czasie wydarzenia można już od godziny 10.00 korzystać z naszego muzeum retro oraz sekcji VR – bilety do kupienia na miejscu.
Poniżej link do zapowiedzi video oraz relacji z poprzedniej odsłony:
LOKALIZACJA: Aleja Niepodległości 208A – Warszawska Giełda Elektroniczna
Południowe przejście podziemne, łączące GUS i Pole Mokotowskie.