Dla grup zorganizowanych oraz wycieczek turystycznych proponujemy wizytę, w której skład wchodzą:

 

    • czas dla uczestników na skorzystanie z wystawy interaktywnej, na którą obecnie składa się z ponad 20 stanowisk z konsolami, komputerami i przeróżnymi grami

    • dostęp do czytelni z prasą oraz książkami o tematyce informatyki i gier wideo

    • stała opieka przewodnika który opowie szerzej o historii komputerów, konsol i gier wideo (koszt przewodnika +100 PLN / 15 osób.

Wycieczka może być przeprowadzona również w całości w języku angielskim. Czas wycieczki do 120 minut. Państwa wizyta może odbyć się o niemal każdej porze dnia – placówkę możemy otworzyć poza normalnymi godzinami otwarcia.

Sala główna naszego muzeum, jest w stanie pomieścić max. 55 osób. W przypadku liczniejszych grup, dysponujemy dodatkową salą, gdzie możemy zapewnić kolejnym 20 uczestnikom możliwość skorzystania z interaktywnej wystawy retro komputerowo-konsolowej.

Cena biletu dla uczestnika wycieczki lub osoby z grupy zorganizowanej: 30 PLN (opiekunowie i przewodnicy wycieczki wchodzą nieodpłatnie)
Zapraszamy do kontaktu pod numerami +48 570 519 000 i lub poprzez wiadomość na adres mailowy: kontakt@wmkig.pl

Uprzedzamy: w związku z naszym położeniem w przejściu podziemnym, występuje utrudnienie dla osób o ograniczonej mobilności wynikające z braku wind. Są natomiast rampy pozwalające zjechać wózkiem przy asekuracji przez inną osobę (skrajne wejścia w obu przejściach podziemnych).

Do zobaczenia w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier!