Giełda Retrogamingowa

WARSZAWSKA GIEŁDA RETROGAMINGOWA – 12 czerwca 2021 r.

W każdą pierwszą sobotę po dziesiątym od 10:00 do 14:00 w przejściu podziemnym przy muzeum organizujemy Warszawską Giełdę Retrogamingową. Najbliższa edycja odbędzie się 12-go czerwca.
Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64, Amigę 600, czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry ale pamiętasz również jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż/sprzedaj/kup/ to co gra w twoim sercu! A może chcesz zreorganizować kolekcję gier? Zapraszamy serdecznie do nas! W podziemnych pawilonach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej zbudujemy giełdę poświęconą tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni! Jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3,PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV) również serdecznie zapraszamy. Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu!
Wstęp dla odwiedzających – wolny.
Udostępnienie miejsca handlowego – 40 zł brutto.
Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji. Przy rezerwacji proszę podać Imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy. Zgłoszenia proszę kierować drogą mailową (mariusz@wmkig.pl)
Prosimy o przychodzenie w maseczkach, na miejscu jest dostęp do łazienki. Będą również dostępne odpowiednie środki dezynfekujące.
Zapowiedź wideo oraz relacja z poprzedniej edycji: https://youtu.be/XutZEWd1Jfc