Pierwsza Listopadowa Giełda Retrogamingowa 18-19.11.23r.

W tym miesiącu wyjątkowo nie w pierwszy, a w drugi weekend po 10. dniu miesiąca z powodu Święta Niepodległości.

Godziny trwania wydarzenia pozostają bez zmian – od 10:00 do 14:00.

W przejściu podziemnym przy głównej sali WMKiG na terenie Warszawskiej Giełdy Elektronicznej odbywa się Warszawska Giełda Retrogamingowa.
Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64Amigę 600, czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry ale pamiętasz również jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż/sprzedaj/kup/ to co gra w twoim sercu! A może chcesz zreorganizować kolekcję gier? Zapraszamy serdecznie do nas! W podziemnych pawilonach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej tworzymy cykliczne wydarzenie poświęcone tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów retro które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni – jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3,PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV) również serdecznie zapraszamy. Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu!
Wstęp na giełdę retro dla kupujących oczywiście bezpłatny.

Udostępnienie pojedynczego miejsca handlowego: 50 zł (stół o wymiarach ~180x75cm + miejsce  dla sprzedawcy) Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny w przypadku zapotrzebowania na więcej miejsca. Zapewniamy krzesła, a także w razie potrzeby możliwość podłączenia do prądu.
Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji. Przy rezerwacji proszę podać Imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.

Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres: mariusz@wmkig.pl
Na miejscu jest dostęp do toalet.
Wydarzenie na Facebooku: kliknij tutaj.
Zapowiedź jednej z giełd na kanale YouTube „Retrowizja”: kliknij tutaj.
Relacja z jednej z ostatnich giełd – kliknij tutaj.